“Na SOS broj 483 poziva u novembru”

Na SOS broj Centra za lokalnu samoupravu u mesecu novembru javilo se 483 stanovnika Beograda sa pritužbama na rad gradske uprave ili sa molbom za informaciju ili asistenciju.
Najviše pritužbi je bilo na rad komunalne milicije, neizlazak na teren gradskih inspekcija, previsoke račune Infostana, loše stanje puteva i trotoara, probijanje najavljenih rokova radova na ulicama zbog čega se stvaraju enormne gužve u gradu, kao i mnogo toga ostalog.
Među čestim pitanjima je zašto nema najave radova koji podrazumevaju prekide u snabdevanju vodom i toplotnom energijom, gde je nestao gradonačelnik, kada će biti uklonjen Ćacilend i drugo.
SOS broj CLS-a, 067 7744 011 kao i mejl adresa prijavaproblema@lokalnasamouprava.org, otvoreni su za sve građane koji imaju problem u Beogradu, a ova usluga biće proširena na sve veće gradove u Srbiji.
Podeli Podeli


