Nastavlja se loša kadrovska politika u Beogradu
Izbor novog gradskog sekretara za javni prevoz (Radovana Kremića), nastavak je katastrofalne kadrovske politike u gradu i stavljanja na ključne funkcije u Beogradu ljudi bez profesionalnog iskustva i formalnog obrazovanja za određeni resor, izjavio je direktor Centra za lokalnu politiku Nikola Jovanović.
Na važne pozicije u Beogradu, poput čelnika gradskih sekretarijata ili javnih komunalnih preduzeća, moraju biti postavljeni profesionalci, ljudi od integriteta i respektabilne biografije, a ne partijski šrafčići i slepi poslušnici, ukoliko želimo da se prestonica uredi i razvija, rekao je Jovanović.
Ostaje nam samo da se nadamo da novi gradski sekretar za javni prevoz nije tu da bi potpisivao štetne ugovore, unosio dodatni haos u naplatu javnog prevoza i dalje slabio kontrolu nad prevoznicima, izjavio je direktor CLS-a.
Podeli Podeli


